8-10 września 2023

zgłoszenia

Propozycje projektów do sekcji slideshow 20. edycji RFF można zgłaszać do 20 lipca 2023 r. do godz. 20:00

Twoja propozycja musi się składać z prezentacji wybranego cyklu fotografii w formie slideshow/fotokastu ze ścieżką dźwiękową, która nie może łamać praw autorskich innych osób (korzystaj najlepiej z podkładów muzycznych na licencji CC). Nie może przekraczać 5 minut i musi być zamkniętą formą – tzn. taką, jaką zaprezentujemy 8 września przed festiwalową publicznością, czyli powinna zawierać opis projektu i bio autora/autorki. Dodatkowo w mailu zgłoszeniowym bio i opis powinny być wysłane osobno w pliku tekstowym.

Materiał powinien być wysłany w niepublicznym linku (youtube, vimeo, google drive) lub opcjonalnie wetransferem jako plik filmowy (mp4 lub mov.) na adres: rybnikfotofestival@gmail.com. W tytule wiadomości należy napisać: Imię Nazwisko – slideshow.

Autorki i autorzy zakwalifikowani do pokazu slajdów otrzymają nocleg w Rybniku z piątku na sobotę (8-9 września), a ich nazwiska znajdą się na plakatach i zostaną ogłoszone w indywidualnych postach na naszych profilach FB i IG. Jedna fotografia z cyklu każdej autorki i każdego autora slajdszołu zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej i w drukowanym katalogu festiwalowym.

Ponadto, partner sekcji slideshow – Laboratorium Obrazu Artibo – zasponsoruje wszystkim osobom, których projekty zostaną wybrane do emisji, vouchery na swój kultowy produkt: ArtiBook No.1. Oznacza to, że każda z tych osób będzie mogła wydrukować sobie u Nich jeden egzemplarz fotoksiążki z własnymi zdjęciami, na matowych artystycznych papierach, w ekologicznej miękkiej oprawie.

Zapraszamy do udziału!