8-10 września 2023

warsztaty

Jak pisać wnioski, żeby otrzymywać finansowanie na swoje działania

Opis warsztatu

Jeśli mamy pomysł na jakieś działanie, to jesteśmy w to zaangażowani, tzn. mamy dużo emocji. Jak zaczynamy o tym opowiadać lub opisywać jakiemuś grantodawcy, to jest opowieść emocjonalna i to niestety źle. Trzeba wyjść z siebie i postarać się opisać to faktami a nie emocją, konkretami a nie opowieścią.


Prowadząca

ANNA MICHALAK-PAWŁOWSKA, Animatorka kultury, fotografka, reżyserka, teatrolożka. Twórczyni i dyrektorka Domu Kultury Dorożkarnia, Teatru Muzycznego Pantera, wykładowczyni Akademii Teatralnej w Warszawie, prezeska Ogólnopolskiego Zrzeszenia Animatorów Kultury „Forum Kraków”, doktorantka w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

nie prowadzimy zapisów, wstęp wolny

Światło w portrecie

Opis warsztatu

Współpraca z człowiekiem na planie fotograficznym to duże wyzwanie, gdyż może pojawić się wiele zmiennych. Wiem coś o tym, gdyż mam duże doświadczenie jako fotograf mody i reklamy.

Michał Massa Mąsior o swoim projekcie

Podczas naszego spotkania podzielę się moimi spostrzeżeniami i patentami, które pozwolą Wam uniknąć wielu błędów i wyjść z niejednej opresji dając zadowolenie z efektów Wam i zleceniodawcom. Serdecznie zapraszam.


Prowadzący

MICHAŁ MASSA MĄSIOR, ambasador Leica Camera Poland, fotograf mody i reklamy, a także bloger. Technikę szlifował w International Center of Photography w Nowym Jorku, a także pod okiem Bruce'a Gildena i Wojciecha Plewińskiego. Aktualnie wykładowca w „Krakowskich Szkołach Artystycznych". Specjalizuje się w nietypowych portretach i koncepcyjnych sesjach. Publikował swoje prace między innymi w: S Magazin, Schoen Magazine, Lightboxx, Zwierciadło, Elle Man Polska, Forbes Polska, Business Insider, Lounge, Miasto Kobiet. Współpracuje między innymi z markami: Onet.pl, Załucka&Kuczera, Anna Gregory, Business Insider, Ringier Axel Springer, Mag lub Sneaker Store. Swoje teksty o fotografii publikuje na łamach magazynu Lounge.

nie prowadzimy zapisów, wstęp wolny