8-10 września 2023

FAQ

odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Po ile są bilety na Festiwal?

Udział w RFF jest bezpłatny.

Gdzie odbywa się Festiwal?

Proszę sprawdzić zakładkę namiary.

Czy mogę przyjść z dzieckiem?

Tak, jednak prosimy rodziców, aby zachowanie ich dzieci nie zakłócało spotkań autorskich.

Czy Festiwal jest odpowiedni dla osób niepełnoletnich?

Osoby niepełnoletnie, przebywające pod opieką dorosłych, mogą uczestniczyć w RFF, pod warunkiem uprzedniego sprawdzenia programu, który jest dostępny na niniejszej stronie internetowej, w serwisie Facebook oraz Instagram.

Czy polecacie jakąś bazę noclegową?

Rybnik nie posiada szerokiej oferty hotelowej, jednak polecamy wyszukiwarkę Google, a przede wszystkim booking.com

Jak dojechać do Was z centrum Rybnika?

Slideshow i wystawy są rozlokowane w śródmieściu Rybnika, bardzo blisko siebie. Do Zabytkowej Kopalni Ignacy, w której odbędą się prezentacje autorskie, wykłady, stoiska książkowe oraz touch&try można dojechać z centrum Rybnika rowerem (mamy super ścieżki), samochodem, autobusem lub pociągiem: www.kopalniaignacy.pl/dla-zwiedzajacych/dojazd-do-obiektu/.

Czy mogę wejść na teren Festiwalu ze swoim jedzeniem i piciem?

Zapewniamy dobrze zaopatrzoną strefę gastronomiczną, uwzględniającą kuchnię wegetariańską. Jeśli masz specjalne wymogi żywieniowe – zabierz ze sobą, czego potrzebujesz.

Szukacie wolontariuszy?

Każda para rąk się przydaje, pod warunkiem, że pomaga, a nie przeszkadza 😉 Prosimy wysłać nam wiadomość prywatną na Messengerze lub na adres rybnikfotofestival@gmail.com.

Czy mogę rejestrować program Festiwalu?

W trakcie spotkań autorskich można filmować tylko za zgodą organizatora, który skonsultuje tę decyzję z autorem wystąpienia.
Na terenie Festiwalu można robić zdjęcia bez lampy i z poszanowaniem prywatności osób biorących udział w wydarzeniu. Jeśli udostępniasz zdjęcia zrobione u nas, oznaczaj je naszymi hasztagami: #rff abyśmy mogli polubić Twoją aktywność.

W jaki sposób mogę zgłosić swoje zdjęcia do kolejnej edycji?

Co roku prowadzimy nabór zgłoszeń – zasady opisaliśmy tutaj.